fredag 9. mars 2012

2012-03-09 Kostnader ifm Iberian Masters

Hei,
Tenkte jeg skulle gi mine lesere av bloggen en ide om hvor billig/dyrt det var å delta på Iberian.

-Påmelding Full Iberian Pack 5350 kr pr person. Dette var da påmelding, overnatting (tirsdag til mandag), frokost, lunch på peg og middag, samt gallamiddag på siste kvelden.
-Transportrør for stenger på fly = 400 kr pr mann
-Flybillett kostet 4435 kr pr person. Her er det mye å spare om man bestiller flybilett tidligere
-Overvekt for 3 mann 2580 / 3 = 860 kr pr mann
-Leiebil med GPS 3518kr / 3 = 1172 kr pr person. Dette var en 10 m3 Citröen Jumper.
-Fòr, leem, akvariegrus, stickymaglim, maggot, mark, bentonitt etc etc kom på 7600 kr / 3 = 2533 krpr person
-Diesel på leiebilen for hele uka kostet 669 kr / 3 = 223 kr
-Bompenger på motorveien kostet 152 kr / 3 = 50 kr
- Parkering for 2 biler på OSL kostet 980 kr / 3 =  326 kr

Totalt 15.394 NOK.

Gikk særdeles lite penger utenom dette. Jeg tok ut 300 EURO før jeg dro til lommepenger, og kom hjem igjen med 220 EURO. De få pengene jeg brukte var på en Sensas hovring, 600 meter sene og en runde med taperøl etter første treningsdag.

Ingen kommentarer:

Legg inn en kommentar

Post Comment